sev litovel logo

O společnosti

SEV Litovel s. r. o.

SEV Litovel, s.r.o.

Od roku 1999 navazuje firma SEV Litovel na výrobu gramofonů firmy Tesla Litovel a později ETA

Od založení spolupracujeme s rakouskou firmou Pro-Ject Audio Systems, pro níž vyvíjíme a vyrábíme gramofony od střední až po nejvyšší třídu. Mimo spolupráci s firmou Pro-Ject vyrábíme, nebo jsme v minulosti vyráběli, gramofony pro firmy jako Music Hall, EAT, Block Audio, Thorens, Crosley, AVM, Kalista a spoustu dalších.

Pro firmu Pro-Ject vyrábíme mimo jiné i limitované série gramofonů pro různé umělce či skupiny jako Beatles, Metallica, Rolling Stones, Parov Stellar, Pink Floyd a jiné.

Kromě vlastního designu, konstrukce a technologie je naší velkou výhodou téměř naprostá soběstačnost. V odloučeném závodu na Července vyrábíme většinu mechanických dílů potřebných pro montáž a v Litovli probíhá výroba elektromotorků, elektroniky a samotná finální montáž.

Certifikát ISO 9001

ISO 9001SEV Litovel je řízena souborem směrnic a norem odpovídajících standardu ISO 9001. Společnost je certifikována od roku 2000.

Ocenění EISA Awards

Expert Imaging and Sound Association (EISA) je největší sdružení 58 technických magazínů a stránek z 29 zemí, které se specializují na hi-fi, domácí kina, fotografie a video, mobilní a auto elektroniku. Porota jejich odborníků každoročně oceňuje nejlepší produkty v každé kategorii a uděluje jim prestižní EISA Award.

Námi vyráběné gramofony firmy Pro-Ject získávají toto ocenění pravidelně již mnoho let. Na jednotlivé oceněné výrobky se podívejte do galerie níže.

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení