sev litovel logo

CNC obrábění kovů

SEV Litovel s. r. o.

CNC obrábění kovů

V rámci našeho podniku je jednou z klíčových činností obrábění našich materiálů na 26 CNC soustruzích renomovaných značek, jako jsou Nakamura-Tome, ManurhinKMX, Tornos a EMCO Intos. Tato specializace nám umožňuje dosahovat vynikajících výsledků v oblasti přesnosti a kvality zpracování.

Naše schopnosti pokrývají rozmanitou škálu tyčových materiálů, včetně hliníku, mosazi, nerezové oceli, železa, novoduru a organického skla. Každý z těchto materiálů má své vlastní charakteristiky a nároky na obrábění, a proto jsme investovali do technologií a znalostí potřebných k dosažení optimálních výsledků.

Naši zkušení operátoři pečlivě sledují každý krok procesu, od prvotního nastavení stroje až po finální úpravy. Důkladná kontrola a monitorování umožňuje dosáhnout vysoké míry opakovatelnosti a konzistentní kvality ve všech našich výrobcích.

Jsme hrdí na naši schopnost přizpůsobit se specifickým potřebám našich zákazníků a naše schopnosti v oblasti CNC obrábění nám umožňují vytvářet vysoce kvalitní výrobky, které splňují nejnáročnější standardy průmyslového zpracování.

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení